Nádherné počasí nám přálo již při 10. ročníku fotbalového utkání mezi kněžími ostravsko-opavské diecéze a muži z Dolního Benešova-Zábřehu. Utkání sledovalo mnoho fanoušků a obyvatel Dolního Benešova, kteří také hlasitě fandili. Před samotným zápasem byli všichni představeni, u kněžích navíc bylo řečeno v kterých farnostech působí. 
 
Zápas byl velmi vyrovnaný a hrálo se, jak se říká, nahoru dolů. Konečný výsledek po 40 minutách na světelné tabuli ukazoval na výhru týmu Kněží, kteří porazili muže z Dolního Benešova 5:4. Po dvou gólech dali P. Jan Czudek, P. Petr Chříbek a jeden gól vstřelil P. Janko Bujňák. Mezi další hrající kněze můžeme vyjmenovat P. Jakuba Štefíka, P. Jana Jurečku, P. Jana Slavíka, P. Jakuba Lasáka, P. Davida Tylečka a pastoračního asistenta ve Staré Vsi nad Ondřejnici Marka Knolla, který se při utkání lehce zranil, avšak podle informací bude v pořádku.
 
Na konci utkání dostali všichni pamětní list k výročnímu zápasu. Za kněze si dovoluji říct, že jsme velmi rádi za tuto tradici. Atmosféra v Dolním Benešově je vždy výborná, cítíme se tady velmi dobře a už se těšíme na další ročník.