Vánoční hra v kostele sv. Mikuláše v podání dětí a učitelek z oddělení Motýlci z MŠ Kouty 20.12.

Drakiáda 4.10.

Poděkování za úrodu 4.10. - Kouty

Poděkování za úrodu 4.10. - Kravaře

O pohár faráře 11.9.

V pátek 11.září se uskutečnil ve farním sále turnaj ve stolním tenise pro neregistrované hráče „O pohár otce Bohuslava“. Byl to již 4.ročník a zúčastnilo se ho celkem 14 hráčů a hráček. Letos poprvé hrály o pohár i ženy a domů si ho nakonec odnesla Karin Kubná, která v utkání o první místo porazila Moniku Stráníkovou 2:0. V kategorii mužů se už v semifinále utkali loňští finalisté Emil a Armin Peterci a tentokráte byl úspěšnější Armin, když porazil Emila 3:1. Ještě vyrovnanější bylo druhé semifinále, ve kterém se utkali Tomáš Stráník s Janem Oberherrem. Po velmi dramatickém průběhu byl nakonec šťastnější Oberherr, když zvítězil 3:2. Také finále přineslo zajímavý a vyrovnaný stolní tenis s řadou pěkných výměn v kterých byl jistější zkušenější Armin Peterek, který udolal svého soupeře 3:1 na sety. Také on si odnesl domů putovní pohár a další drobné ceny, které čtyřem nejlepším hráčům zajistil a předával otec Bohuslav Novák. Speciální ceny obdrželi i nejmladší účastník turnaje Jan Peterek (8 let) a Marek Stareczek. Občerstvení připravila paní Krista Baránková, takže i ti, co nehráli, měli co dělat (tedy spíše co jíst). Páteční večer se tak docela vydařil a pro další ročník si nezbývá než přát, aby přišlo příště ještě více hráčů a hráček.

Hubert Weczerek

Kravařský odpust

Mše sv.

Hosana (15MB); Srdce chvály (11MB); Hymna - Zlaté Hory (8MB)

Letní tábor Harta 2009

Primice o. Jiřího

14. 6. Hudební REJ

Koncert vítězů internetové soutěže schol, kterou pořádala skupina PAPRSKY.

ADORARE - Študlov a NEKONEČNO - Dolní Němčí

Ukázky písní Adorare - Abakuk, Hymnus k Duchu Svatému; Nekonečno - Zpívání

7.6. Kravaře - 1. sv. přijímání

"Propinkejte se na Velehrad"

V rámci oslav 100 let od založení organizace Orla a 60 let Katolického týdeníku je pořádána soutěž 3 členných družstev ve st. tenisu "Propinkejte se na Velehrad". Úspěšně se základního kola ve Velké Bystřici zúčastnil BOBO team Kravaře, který po vítězství postoupil do celostátního finále na Velehradě. To se uskuteční 4.7.2009. Naši farnost reprezentovali J.Juchelka, M.Szewieczek, H.Weczerek a M.Weczerek.