Aktuální úmysly mší sv. zde.

22.4. 19:30
Zveme opět všechny muže ke společnému setkání nad Biblí na faře.

26.4. 19:00
Společenství mládeže na faře.

Ve farnosti začala fungovat farní knihovna, která se nachází v malém sále ve farním dvoře. Knihy je možno si půjčovat vždy ve středu před nebo po Hovorech o víře.

30.4. 19:00
Zveme na faru maminky naší farnosti k setkání maminek a modlitbě za děti. Nebojte se přijít.

1. 5.
V semináři v Olomouci se koná den pro ministranty plný her, soutěží a dalšího programu. Prosíme rodiče, aby své ministranty přihlásili u kněží. Pojedeme vlakem.

2.5. 18:45
Hovory o víře na faře

19.5.
Farní pouť na Turzovku. Zájemci se mohou hlásit u paní Homolové.

28.7.-4.8.
Letní stanový tábor pro kluky a holky od 8 let. Zveme na cestu Hvězdnou bránou s týmem SG1 do údolí Husího Potoka nedaleko obce Březová. Více na pozvánce. Přihlášku odevzdejte Petru Jochimovi do 31.5.
4.-12. 11.
Farní pouť do Svaté země. Hlásit se můžete u paní Homolové nebo u otce Daniela. Předpokládaná cena je 23.500 Kč. V ceně je zahrnuto ubytování v hotelích, polopenze formou švédských stolů, pojištění, doprava, vstupné. Bližší informace k programu pouti zde.

Na tomto místě patří poděkování společnosti DOBRÁ SPOLEČNOST, s.r.o., která nám poskytla zdarma umístění www stránek na svém serveru.